O nás

Právne služby poskytujeme klientom na území Českej republiky a Slovenskej republiky už od roku 2003.

Spolupracujeme s advokátskymi kanceláriami v ďalších štátoch strednej a východnej Európy, aby sme zaistili našim klientom vysoký štandard služieb v regióne CEE.


Na čo kladieme dôraz

Poznáme biznis našich klientov

Snažíme sa vnímať podstatu podnikania našich klientov. Vždy sa sústredíme na to, akým spôsobom podnikanie našich klientov generuje peniaze.

Hovoríme rečou našich klientov

Nezaťažujeme našich klientov právnou terminológiou, ale rovno všetko „prekladáme“ do bežného jazyka. Našu komunikáciu starostlivo prispôsobujeme adresátom.

Máme proaktívny prístup

Snažíme sa predvídať vývoj udalostí. Správne riešenie musí nielen vyhovovať aktuálnym potrebám, ale aj obstáť v budúcnosti.


Čo robíme inak

Konkurencia v našom odbore je veľká a advokátske kancelárie väčšinou ponúkajú podobnú odbornú úroveň služieb av niektorých prípadoch aj kreatívny prístup. Avšak môžeme ponúknuť niekoľko rozdielov, ktoré považujeme za naše konkurenčné výhody:

Nie sme alibisti a prijímame zodpovednosť

Naše výstupy nekončia dlhým výpočtom zrieknutia sa zodpovednosti za navrhované riešenie. Naši klienti tak platia za služby, za ktoré nesieme plnú zodpovednosť.

Poctivé služby za férové ceny

Ponúkame iba prakticky využiteľné riešenie a vyhýbame sa poskytovaniu nevyžiadaných a neužitočných informácií, čo vo výsledku znamená presnejšie služby za menej peňazí.

Naše hodinové sadzby už zahŕňajú vysokú úroveň odborných znalostí

Naši klienti platia za vysokú úroveň našich znalostí, nie za zvyšovanie našej kvalifikácie. Preto u nás na faktúre nenájdete položky typu „rešerše odbornej literatúry“.


Viac informácií o poskytovaných službách a referencie nájdete v sekcii Naše služby.

Kompletná prezentácia advokátskej kancelárie na stiahnutie tu:

Vozáb & Co. | Kompletná prezentácia


Loutky v nemocnici

V Česku je ročne hospitalizovaných na detských oddeleniach nemocníc takmer stoosemdesiat tisíc detí, ktoré sú často dlhodobo pripútané na lôžko. Každý dospelý sám dobre vie, aký je aj preňho pobyt v nemocnici psychicky náročný. Personál je natoľko vyťažený, že nemá možnosť venovať sa pacientom individuálne, pričom bolesť a odlúčenie od rodiny pôsobí na detských pacientov dvojnásobne. Malé deti sa často nudia, je im smutno, cnie sa im a prežívajú stiesnené pocity spojené s chorobou a odlúčením od rodiny.

Občianske združenie Loutky (bábky) v nemocnici sa venuje práci na poli dramaterapie a rozvíja spektrum aktivít v oblasti psychosociálnej starostlivosti. Už siedmym rokom sa zasadzuje o uľahčenie pobytu detí v nemocniciach a liečebniach. Bábky dokážu u chorých detí často viac než pilulky – vykúzliť úsmev, zmierniť túžbu po domove, pomôcť na chvíľu zabudnúť na bolesť a trápenie. Prostredníctvom divadelných predstavení, hier a pesničiek Loutky v nemocnici pomáhajú deťom v procesoch uzdravovania a snažia sa otvárať priestor ku hre a komunikácií o prežívanej realite. Doba pôsobenia na nemocničných oddeleniach je variabilná. Bábky v nemocnici často zostávajú k dispozícii po celý deň a niekedy pripravujú aj celotýždenné programy. Viac sa môžete dozvedieť na stránkach projektu Loutky v nemocnici alebo na sociálnych sieťach:


Pomôžte spoločne s nami rozosmiať choré deti.


Zdieľať